تاريخ : ۱۳٩٠/۱٢/۱٧ | ۳:۳۸ ‎ب.ظ | نویسنده : عارفه تیموری(مدیر)

این عکس منار رمی جمرات که ما مسلمونا بهش با عنوان نماد شیطان سنگ میزدیم.

الان مشخص میشه که اسم دیگه ی این منار  "ابلیسک" (obelisk) هست که اگه خواستین واستون راجبش توضیح میدم.

البته شخصی به اسم سر نورمن فاستر یک فراماسون و یکی از معمار های مطرح دنیا  که ببشتر از 200 تا ابلیسک توی دنیا ساخته ، با بودن این بنا به بهونه ی ازدحام بیش از حد مردم ، مخالفت کرد و بعد از خراب کردن این بنا بجاش یه دیوار کشید! البته الان برج ساعتی به اسم "ابراج البیت" به جای این داره ساخته میشه که خیلی خیلی مشکوکه !!

نکته ی اول : این برج 72 طبقس که همون طور که قبلا توضیح دادم 72 عدد قدرته اونهاست.

نکته دوم : و حالا به عکس بالا دقت کنید!!!! چیزی که به ظاهر هلالیه که نماد مسلمون هاست ، دقیقا به شکل هلال هستش که در فرقه های شیطان پرستی نماد شاخ شیطان است که جالبتر اینه که بالا تر از کلمه ی الله هم قرار داره.

نکته ی سوم: شباهت این برج با برجی که توی فیلم ارباب حلقه ها دیدیم!

 


نکته ی 4م : به این عکس توجه کنید . اگر همه ی پرتو های نور رو بشماریم متوجه میشیم که 7 پرتو وجود داره. عدد 7 اگر نورانی باشه یا مرتبط با نور باشه جزء اعداد مقدس فراماسون ها به حساب میاد.

 

نکته ی 5م : تاریخ افتتاح این برج ! خیلی وقته که موقع افتتاح یا رونمایی یک طرح یا هر چیز دیگه ای ساعت و ثانیه آن هم برای جذابیت بیشتر مشخص میکنند تاریخ افتتاح این برج 21 ماه دسامبر سال 2012  ساعت 11 و 11 دقیقه !!!!

نکته ی 6م : این بنا بسیار بزرگه به گونه ای که با ساخته شدن اون سایه ی شیطان روی خانه ی توحید میفته.

این بنا، مسجدالحرام،‌ کعبه و طواف را تحت الشّعاع خود قرار می‌دهد. برج اصلی با ارتفاع 595 متر در کنار شش برج بزرگ مسکونی، که جملگی متعلّق به «مجموعة بن لادن» هستند. حتّی اجازه نمی‌دهد شما تصویری از مسجدالحرام، گلدسته‌ها و پهنای آسمان داشته باشید.